חיזוק המערכת החיסונית

מערכת החיסון שלנו היא קו ההגנה הראשון העוזר לנו להילחם באיומים שונים התוקפים את הגוף וירוסים, חיידקים ומחלות שונות. המערכת מושפעת מהרגלי תזונה, מכושר, ממחלות וזיהומים שהגוף חווה בעבר ומחוויות שונות כמו חרדות, לחץ, פציעות, טראומות, מדעות מאמונות ומשיפוטיות עצמית.

חיזוק מערכת החיסון באמצעות תהליכים אנרגטיים יאפשרו לכם לבצע מהפך בגוף שלכם! מהפך שיגרום לכם להיות בריאים יותר, להיות רגועים ושלווים, להתגונן מול וירוסים ומחלות, ליצור בגוף תחושה של מרחב והקלה ולהביא לשינוי שיפתח בפניכם אפשרויות חדשות ושינוי משמעותי של דברים רבים בגוף שלכם ובחיים שלכם. 

תהליכים אנרגטיים פורקים הרבה קשיים שיש לנו בגוף, קשיים היוצרים רעלים פנימיים  אשר מוציאים את הגוף מאיזון וגורמים למחלות רבות הקשורות למערכת החיסון. ובנוסף, תהליכים אנרגטיים פורקים גם נקודות מבט שקשה לנו להשתחרר מהם, נקודות של קיבעון ושל שיפוטיות עצמית המשפיעות על מערכות הגוף השונות ופוגעות במערכת החיסון.

הטיפול באמצעות תהליכים אנרגטיים משמעותו טיפול באוסף של כשלושים אנרגיות שונות המופעלות בעת ובעונה אחת. זהו תהליך עדין, רגוע ומרגיע הכולל מגע קל ללא הפעלה של לחץ או מניפולציה כלשהי על הגוף. טיפול של כשעה, בממוצע, יחזק את מערכת החיסון ויאפשר לה לחזור לתפקד ולמלא את התפקידים הייעודיים שלה. 

זהו טיפול קסם שביכולתו לשנות כל דבר בגוף

הוא מחזק את המערכת החיסונית, משפיע על קצב חילוף החומרים, משפר את תפקודי הגוף ומחזיר אותם למצבם המקורי, הוא מחיה ומרענן את איברי הגוף ומסלק מתוכם את כל הרעלים שהצטברו בהם במשך השנים, הוא מעצים את האפקט של כל פעילות גופנית ומחזק את מערכת השלד ויש לו יכולות לסייע בריפוי ממחלת הסרטן, בריפוי של מחלות פרקים במערכת הרבייה, במערכת העיכול, במערכת ההורמונלית והלימפתית.

כל חוויה בחיים, פיזית או נפשית, משאירה בגוף חותם פיזי בתאים. טיפול באמצעות תהליכים אנרגטיים יסייע לנו לשחרר את הגוף מכל הזיכרונות שהשאירו בו חותם ולאפשר לגוף להיזכר, ולחזור להשתמש ביכולות העצמיות שלו לרפא את עצמו.

מטופלים שעברו תהליכים אנרגטיים לחזוק מערכת החיסון מספרים בהתלהבות על תוצאות הטיפולים: הם מדווחים על שחרור מכאבים, על החזרת השרירים שנפגעו לתפקוד מלא, על תמיכה וריפוי במחלות אונקולוגיות שונות, על שחרור מנקודות מבט וממחשבות שליליות  הכלואות בגוף ובעקבות זאת שינוי של כל מציאות החיים.

האם תרשו לעצמכם לוותר על תהליך מגע פשוט העשוי לסייע לכם ליצור מציאות חדשה, להחזיר את החיות לאיברי הגוף ואת הגוף לאיזון?

 אל תוותרו על ההזדמנות! צרו קשר עוד היום !