עיסוי דניאל

עיסוי דניאל זהו עיסוי המשלב מספר טכניקות בטיפול אחד. העיסוי המשולב מתבסס על עיסוי שוודי המשלב בתוכו לחיצות של שיאצו, טריגר פוינט, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי כפות הרגליים אבנים חמות ועוד.

את השיטה פיתחתי לאחר שצברתי ניסיון וידע רב במגוון שיטות של עיסויים, מתוך רצון לשפר את איכות החיים של המטופלים שלי ולהקל על כאבי הגוף ועל מכאובי הנפש, על תחושות העומס ועל הלחץ והתשישות המאפיינים את מרוץ החיים היום יומי.

 בתחילת הטיפול אני מקשיב ומאבחן את הבעיות שממנו הוא סובל ובהתאם לנתונים אני משלב טכניקות טיפול שונות, חלקן מהידע הקיים וחלקן בטכניקות שפיתחתי עם הניסיון והזמן באופן אינטואיטיבי ואנרגטי.

לא בכל טיפול יש להשתמש בכל הטכניקות לפעמים זה יהיה רק עיסוי שוודי וטריגר פוינט ולעתים יידרש שילוב של שיטות נוספות.

מטפל מעסה את השכמה של מטופל באמצעות טכניקת טפיחות רטט כדי להקל על מתח ושחרר כאבים. הטפיחות מבוצעות באמצעות שתי כפות הידיים, והן מיועדות לשפר את זרימת הדם בשכמה.
אני דניאל במהלך סשן אקסס בארס

אקסס – בארס

אקסס – בארס אלו הן שתי מילות הקסם של שיטה שכבשה את העולם בסערה והגיעה גם לישראל. אנשים שטופלו בשיטה הזו מספרים שהשיטה שינתה להם את החיים, מאנשים הסובלים מדיכאונות, הם הפכו לאנשים שמחים, מאנשים הסובלים ממצבים של סטרס וחרדה תמידיים, הם הפכו לאנשים רגועים, מי שסבל מנדודי שינה מספר איך הטיפול סייע לו והפך את השינה הקלה לשינה עמוקה וטובה, נשים שילדו מספרות על לידה קלה יותר, מטופלים שעמדו לפני בחינות או ראיונות חשובים מספרים על השפעה דרמטית של הטיפול וגם מי שחווה כאבים גופניים מדווח על הקלה עצומה.
אקסס בארס – בואו גם אתם להכיר את השיטה ששינתה לאלפי מטופלים את החיים

עיסוי שוודי - A Swedish massage

עיסוי שוודי הוא בין הטיפולים הפופולאריים ביותר, זהו עיסוי שבו משתמש המטפל בידיים, במרפקים ובאמות, בתנועות לישה וליטופים במטרה לשפר את הפעילות של האיברים הפנימיים השונים בגוף, להניע את המפרקים שבגוף, לשפר את זרימת הדם, להקל על כאבים, להפחית את הלחץ והמתחים, להרגיע את השרירים וליצור הרמוניה בגוף. 

אך לא רק הגוף נרפא בטיפול. הודות לחיבור הטבעי בין הגוף לנפש גם מצבו המנטלי של המטופל משתפר אחרי הטיפול. מטופלים רבים שעברו עיסוי שוודי חשים, במודע או שלא במודע, ברוגע ושלווה. הם נהנים משינה עמוקה ובריאה, הקלה במצבים של דיכאון וכעסים ממושכים, יכולת הריכוז עולה והם חווים תחושה של רעננות ואופטימיות.  

הטיפול נמשך בין ארבעים דקות עד לשעה, הוא יכול להיות טיפול איטי ועדין או נמרץ ועוצמתי בהתאם לסגנון הטיפול של המעסה ובהתאם לצרכים האינדיבידואליים של כל מטופל.

שיאצו - Shiatsu

שיאצו זוהי שיטת טיפול שפותחה ביפן, שיטה המתבססת על עקרונות הרפואה הסינית. זוהי מילה ביפנית שמשמעותה לחץ בעזרת האצבעות. הלחץ שמפעיל המטופל על נקודות שונות בגוף מאזן את זרימת הדם, משחרר חסימות אנרגטיות ומסייע למגוון בעיות בריאות. במהלך הטיפול, בעזרת האצבעות, האגודלים, המרפקים, האמות וגם הברכיים מפעיל המטפל לחץ, נקודתי מתון על קווי האנרגיה בגוף הנקראים מרידיאניים בשילוב טריגר פוינטס.

הרפואה הסינית מאמינה שאם יש כאב, יש חסימה בזרימה האנרגטית. הפעלת הלחץ לאורך ערוצי האנרגיה משחררת את החסימה ונותנת אפשרות לאנרגיית הגוף להמשיך לזרום.  

הטיפול מיועד לכל מי שסובל מכאבים כמו כאבי גב, כאבי ראש, לסובלים מהפרעות שינה, מבעיות במערכת העיכול, לילדים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז ולאנשים מבוגרים הסובלים מאיבוד גמישות הגוף ומצמצום טווח התנועה. הטיפול מתאים גם לנערות הסובלות  מכאבי מחזור ולנשים בהיריון הסובלות מבצקות, מבחילות, מכאבי גב, מסייע במצבים של אי שקט וחרדה ועוד.

עיסוי כפות רגליים - foot massage

טיפול בכפות רגלים הוא עיסוי עדין הנעשה באמצעות שמן חם ונעים. העיסוי מרגיע, ממריץ את מחזור הדם, משפר את חילוף החומרים בגוף, מפחית מתחים נפשיים וגופניים הנובעים מעומס בחיי היום יום, מסייע בבעיות שינה, מחזק את מערכת החיסון בגוף ומשפר את התנועתיות של כף הרגל. 

כפות הרגליים הן הבסיס שעליו מונח שלד הגוף, הן עובדות קשה וסוחבות את כל משקל הגוף, וכשנעים לנו בכפות הרגליים נעים לנו בכל הגוף.

בכפות הרגליים יש שפע של קצוות עצבים הקשורים לכל מערכות הגוף החיוניות לנו. עיסוי כפות הרגליים מתמקד באזור כף הרגל, הקרסול והשוק, אך השפעתו רבה יותר והוא מצליח להרגיע מערכות ואזורים נוספים בגוף. עיסוי כפות הרגליים משחרר חומרים כימיים למוח המכונים אנדורפינים אנדוגניים, הורמונים המעניקים לנו תחושת אופוריה, מרץ ושמחה ומשככים כאבים.טי

עיסוי עם כוסות רוח הוא סוג של עיסוי שמשתמש בכוסות רוח ליצירת ואקום על העור. זה עוזר לשפר את זרימת הדם, להפחית כאבים ולשחרר מתח.

כוסות רוח - Cupping

כוסות רוח הגיעו אלינו מהרפואה הסינית העתיקה שבה הם שימשו כפתרון כמעט לכל מחלה. גם כיום שיטת הטיפול בכוסות הרוח מצליחה לתת מענה ופתרון למספר סוגים של תחלואות כמו כאבי שרירים, הקלה על כאבים באופן כללי, טיפול במצבי נשימה והתקררות, לחיזוק הגוף ומערכת החיסון.

עקרונות הטיפול בכוסות הרוח דומים לעקרונות של הדיקור הסיני. השיטה מסייעת בהגברת זרימת הדם במקומות שבהם הזרימה נתקעה ונותרו בהם נוזלים תקועים. הזרמת הדם בעקבות הטיפול מחדשת את אנרגיית המקום, מעניקה לכוחות הריפוי ולדם אפשרות לעבוד ולאזור להחלים.

השיטה מתבצעת באמצעות הנחת כוסות העשויים מחומרים שונים על האזור הפגוע למשך כרבע שעה. הנחת הכוסות שואבת לתוך הכוס את העור, את נימי הדם הקטנים ויוצרת לחץ בצורת טבעת באזור הפגוע ובכך מנטרלת את המכשול. לאחר הטיפול ממשיך הדם לזרום באופן חופשי והרמוני וללא מכשולים.

טריגר פוינט - Trigger point's

טיפול טריגר פוינט הוא שיטה של לחיצות המתמקדמות בנקודות שונות בגוף האחראיות על תחושת הכאב בגוף. נקודות הכאב, הנקראות טריגר פוינט, נמצאות על השרירים, על הגידים ועל הרקמות הרכות של הגוף. לנקודות הטריגר פוינט יש נטייה לצבור רעלים ומתח כתוצאה מעומס על הרקמות, מחבלות או מטראומה, וכתוצאה מכך לגרום להתקצרות סיבי השריר, להביא להגבלה של תנועות הגוף, לשינויים במבנה השלד, ליצירת דלקות, כאבים ועוד. באמצעות לחיצות קצרות וממוקדות אפשר ליצור זרימת דם מוגברת, לשחרר את זרימת הדם באזורים כואבים ולהפחית עד למינימום את תחושת הכאב.

טיפול בטריגר פוינט הוא שיטת טיפול מערבית אשר משלבת טכניקות של עיסוי שבדי ומשתמשת בכלים ובידע של הרפואה המערבית המתבססים על ההבנה של הפיזיולוגיה והאנטומיה של גוף האדם. 

באמצעות שיטת הטריגר פוינט אפשר לטפל במגוון גדול של כאבים כמו כאבי ראש, כאבי עיניים, כאבי צוואר, כאבי גב, בעיות ברכיים, דורבן בכף הרגל, סחרחורת, כתף קפואה ועוד. הטיפול בשיטת טריגר פוינט מתאים לילדים, למבוגרים ולבני הגיל השלישי.

אני דניאל סלע מניח ידיים על העיניים כחלק מטיפול פנים בעיסוי

אקסס – פייסליפט

אקסס פייסליפט – בואו להכיר טיפול עוצמתי שיחזיר לכם את מעיין הנעורים!

עצמו את העיניים ודמיינו לעצמכם איך תיראו ללא קמטים, ללא פצעי אקנה, ללא סימני סטרס וגיל, בלי כתמי פיגמנטציה ועם מראה צעיר ורענן יותר, וכל זאת ללא זריקות, ללא טיפולים פולשניים, בלי תרופות, בלי להשקיע סכומי עתק בתכשירי טיפוח שונים וללא תופעות לוואי.

כעת פתחו את העיניים ובואו לקליניקה של דניאל סלע כדי לעבור טיפולי אקסס פייסליפט, מתיחת פנים אנרגטית.

אקסס פייסליפט זהו טיפול אנרגטי עוצמתי המשפיע על תאי הגוף, מאפשר להם להתחדש, להצעיר, להאיר את הפנים, ליצור אפקטים דומים בכל הגוף ולהיטיב עם תחומים רבים בחיינו.

חיזוק מערכת החיסון

חיזוק מערכת החיסון באמצעות תהליכים אנרגטיים יאפשרו לכם לבצע מהפך בגוף שלכם! מהפך שיגרום לכם להיות בריאים יותר, להיות רגועים ושלווים, להתגונן מול וירוסים ומחלות, ליצור בגוף תחושה של מרחב והקלה ולהביא לשינוי שיפתח בפניכם אפשרויות חדשות ושינוי משמעותי של דברים רבים בגוף שלכם ובחיים שלכם.

תהליכים אנרגטיים פורקים הרבה קשיים שיש לנו בגוף, קשיים היוצרים רעלים פנימיים אשר מוציאים את הגוף מאיזון וגורמים למחלות רבות הקשורות למערכת החיסון. ובנוסף, תהליכים אנרגטיים פורקים גם נקודות מבט שקשה לנו להשתחרר מהם, נקודות של קיבעון ושל שיפוטיות עצמית המשפיעות על מערכות הגוף השונות ופוגעות במערכת החיסון.