אקסס פייסליפט – Access Facelift

אקסס פייסליפט – בואו להכיר טיפול עוצמתי שיחזיר לכם את מעיין הנעורים!

עצמו את העיניים ודמיינו לעצמכם איך תיראו ללא קמטים, ללא פצעי אקנה, ללא סימני סטרס וגיל, בלי כתמי פיגמנטציה ועם מראה צעיר ורענן יותר, וכל זאת ללא זריקות, ללא טיפולים פולשניים, בלי תרופות, בלי להשקיע סכומי עתק בתכשירי טיפוח שונים וללא תופעות לוואי.

כעת פתחו את העיניים ובואו לקליניקה של דניאל מזוז כדי לעבור טיפולי אקסס פייסליפט, מתיחת פנים אנרגטית.

אקסס פייסליפט זהו טיפול אנרגטי עוצמתי המשפיע על תאי הגוף, מאפשר להם להתחדש, להצעיר, להאיר את הפנים, ליצור אפקטים דומים בכל הגוף ולהיטיב עם תחומים רבים בחיינו.

איך זה עובד?

רוב האנשים המבקשים ליצור שינוי במראה הפנים משתמשים בתכשירי טיפוח יקרים, בתרגילים בדיאטות שונות ועוד, אך לרוב זה לא עוזר. אנחנו יצורים אנרגטיים וכדי ליצור את תהליך השינוי אנחנו זקוקים לאנרגיה.

הגוף שלנו הוא אנרגיה. עם חיבור נכון לאנרגיה נוכל ליצור שינוי מרחיק לכת, להניע אותו מבפנים, לשדרג את החלקים הפנימיים של הגוף ולהאיר את הפנים.

טכניקת אקסס פייסליפט מעוררת שלושים ושתיים אנרגיות ותדרים המשפרים את הזרימה האנרגית בגוף, בתוך הגוף ומחוצה לו, מתוך שימוש בידיים כמוליכים עצביים. באמצעות מגע קל של כפות הידיים על הפנים, על אזור בית החזה, על העורף, על הצוואר ועל הראש, הטיפול מפנה אנרגיה דחוסה מכל אחד מתאי הגוף, משנה את המבנה התאי ומנקה חסימות בשדה האנרגיה. יחד עם האנרגיה הזורמת, השרירים נרגעים, עור הפנים מואר והגוף מתחיל להצעיר.

הגוף שלנו הוא מראה המשקפת את תהליכים שונים שבנינו וסיגלנו במשך השנים והם משתקפים בגוף שלנו וגם בפנים. התודעה כולאת בתאי הגוף את מה שהיא מדחיקה ובסופו של דבר זה מה שמבגר אותנו, גורם לפגמים נוספים ועושה אותנו חולים. מתיחת פנים אנרגטית זהו תהליך העוקף את התת מודע, משחרר ומפרק אנרגיות שתקועות שנים רבות בתוך הגוף ולא השתחררו. המגע בשלושים ושתיים הנקודות האנרגטיות גורם לשינויים פנימיים ולשינויים חיצוניים המאפשרים ליופי הפנימי לצאת החוצה ולזהור.

אקסס פייסליפט

בטוח לשימוש הן לנשים והן לגברים ואינו מפריע לכל טיפול או תהליך אחר שעובר המטופל, לא לתהליך פיזי ולא לתהליך אנרגטי.

מתיחת פנים אנרגטית עושה פלאים למראה הגוף והפנים. היא מטפלת בהצלחה בתופעות כמו פצעי אקנה, קמטים בעור הפנים והצוואר, פגעי עור וצלקות מוסיפה זוהר לפנים וגם השיער נראה מבריק יותר. אקסס פייסליפט מסייע גם לבעיות שיניים וחניכיים, לאיזון של מערכת הלימפה, מקטין דלקות וכאבים באוזניים הקלה בריפוי פציאליס, שיתוק בעצב הפנים, איזון בלוטת התריס מפחית מיגרנות ועוד.   

הגוף הוא מכונה חכמה, אם ניתן לו את התנאים האופטימאליים להיות במלוא עוצמתו נוכל להחזיר את הגלגל אחורנית. מי שעבר טיפול אקסס פייסליפט נראה מצוין, צעיר יותר ורענן, אך לא פחות חשוב, הוא גם מרגיש נפלא. אנשים שעברו את הטיפול מספרים על הרגשת רגיעה, על שינוי לטובה בהרגשה הכללית, הם מרגישים טוב יותר עם עצמם וגם עם הסביבה החיצונית.

 אל תוותרו, צרו קשר והצטרפו גם אתם אליהם!