אקסס בארס – Access Bars

פשוט לשחרר ולהשתחרר

אקסס – בארס אלו הן שתי מילות הקסם של שיטה שכבשה את העולם בסערה והגיעה גם לישראל. אנשים שטופלו בשיטה הזו מספרים שהשיטה שינתה להם את החיים, מאנשים הסובלים מדיכאונות, הם הפכו לאנשים שמחים, מאנשים הסובלים ממצבים של סטרס וחרדה תמידיים, הם הפכו לאנשים רגועים, מי שסבל מנדודי שינה מספר איך הטיפול סייע לו והפך את השינה הקלה לשינה עמוקה וטובה, נשים שילדו מספרות על לידה קלה יותר, מטופלים שעמדו לפני בחינות או ראיונות חשובים מספרים על השפעה דרמטית של הטיפול וגם מי שחווה כאבים גופניים מדווח על הקלה עצומה.

אקסס בארס – בואו גם אתם להכיר את השיטה ששינתה לאלפי מטופלים את החיים!

בארס הן שלושים ושתיים נקודות אנרגיה הפועלות מסביב לראש כאשר כל נקודה קשורה להיבט אחר של החיים.

נגיעה קלה בכל אחת מהנקודות משחררת אנרגיה ישנה המגבילה את הגוף ומאפשרת שינוי עצום. הנקודות האלו מאחסנות את הרכיב האלקטרומגנטי של הרעיונות, המחשבות, האמונות וההחלטות שהיו לנו במשך השנים על כל נושא ותחום אחר בחיים אם, לדוגמא, חשבנו על כסף, כל המחשבות על הכסף מאוחסנות בצורת אנרגיה בבארס האחראי על תחום הכסף.  

כאשר אנחנו מתפקדים מתוך דעות ואמונות שאגרנו בחיים, אנחנו לא מודעים לאפשרויות ולדרכים אחרות, אלא פועלים מתוך עמדות והחלטות שהתקבעו אצלנו ומוגבלים ביכולת שלנו לשנות דברים.

שחרור האנרגיה התקועה דומה למחיקת קבצים ישנים מהמחשב, אחרי שמחקנו את הקבצים, יש לנו מקום ליצור משהו חדש ונפלא. יש לנו דברים שתקועים לנו בגוף האנרגטי שנים רבות וגם אם נדבר עליהם, נסביר לעצמנו שהם טראומות מהילדות או הסברים אחרים, זה לא יפתור את הבעיה כי היא תקועה עמוק בתוכנו וצריך לשחרר ולהוציא אותה.

טיפול בשיטת אקסס בארס יכול למחוק שנים של נקודות מבט שונות בתחומים שנים, לשחרר שחרור אנרגטי של תקיעויות, של מחשבות, כאבים וחסימות שנתקעו אצלנו עמוק בתודעה, להפוך מאבקים והישרדות לנקודות מבט רחבות ושלוות, לצאת לחופשי, לשחרר חסימות ולאפשר לנו להיות מי שאנחנו באמת.

יש נקודות בארס לריפוי של הגוף, לשליטה, ליצירתיות, למודעות  לכוח, להזדקנות, לכסף ולסקס. בנגיעה אחת אפשר לנקות את כל האנרגיות המאוחסנות בכל נקודה, כאשר נשנה את האנרגיה, נשנה גם את הגישה לחיים בהקשר לכל תחום ונאפשר למשהו חדש להתרחש.

טיפול באקסס בארס מעניק הקלה גם בבעיות ובכאבים פיזיים ומחזק את מערכת החיסון. הוא מתאים לאנשים הסובלים מבעיות שינה ומשקל, לאנשים המתמודדים עם מתחים ולחצים, לאנשים העוברים שינויים פיזיים ורגשיים בתקופות שונות בחיים כמו בגיל הבגרות או בתקופת הזקנה, לאנשים המתמודדים עם הפרעות קשב מסוגים שונים, לשיפור תהליכי למידה ועוד. 

 האם תרשו לעצמכם לוותר על האפשרות ליצור בחירות חדשות שיתנו לכם תוצאות חדשות, על האפשרות להשתחרר מקיבעונות ותקיעות ועל האמונה שהחיים שלכם יכולים להשתנות לטובה? 

בואו לטיפול אצל דניאל סלע. במקרה הגרוע תיהנו מעיסוי טוב, אבל במקרה הטוב החיים שלכם יכולים להשתנות למשהו גדול, לפתוח לכם פתח להצלחה, לחיים רגועים וטובים וכל זאת בקלות רבה.